Агломератор призначений для подрібнення і агломерації технічних відходів плівкових матеріалів, що вийшли з ужитку: полімерної плівки, мішків та інших тонкостінних виробів з полімерів .
Агломератор може бути використаний у складі комплексів для переробки плівкових матеріалів з метою отримання агломерированного вторинного матеріалу.
Технічні дані
Продуктивність:
- подрібнення агломерації
до 40-50 кг/год
- агломерація (сухого матеріалу)
до 60 кг/год
Діаметр робочої камери
510 мм
Висота робочої камери
720 мм
Висота робочої зони
200 мм
Кількість планок з ніжками
3 шт
Кількість ніжок
6 шт
Частота обертання робочих органів
25 с-1
Потужність електродвигуна приводу
37 кВт
Вага однієї дози завантаження (сухої плівки)
9-10 кг
Комплектність
Відстійник
1шт
Корпус установки
1шт
Станина
1шт
Плита моторна
1шт
Вал нерухомий
1шт
Вал рухомий
1шт
Колектор
1шт
Шибер
1шт
Воронка
1шт
Коробка управління
1шт
Дійсний паспорт
1шт
Габаритні розміри
Довжина - 1800 мм
Ширина - 800 мм
Висота - 1200 мм
Вага - 730 кг
Пристрій і принцип роботи
Агломератор для агломерації полімерних виробів складається з станини, на якій змонтовані всі вузли: електродвигун приводу, корпусу, шибера, що забезпечує вивантаження матеріалу з агломератор після відпрацювання технологічного циклу, воронки, що служить для завантаження попередньо очищених і подрібнених відходів п.е. плівки. Підшипникового вузла з водяною системою охолодження. Колектор, що забезпечує подачу води в бочку (корпус) і безперервне охолодження підшипникового вузла. Робоча ємність всередині має два спіральних вузла. Корпус сприяє опускання матеріалу для поліпшення його подрібнення. У нижній частині ємності на валу підшипникового вузла, укріплені три планки з встановленими на протилежних кінцях ножами.
Обертання ножів забезпечується електродвигуном через клиноремінну передачу, натяг ременів проводиться двома затятими гвинтами.
У робочій ємності матеріал потрапляє під дію обертових ножів і починає інтенсивно подрібнюватись і перемішується ними. За рахунок центробіжних сил відбувається остаточний віджим матеріалу (залишки води стікають в відстійник через щілини в шибері), а за рахунок сил тертя – саморозігрів, який обумовлює сушку матеріалу і подальше його Підплавлення, що утворюються при цьому пари води видаляються з робочої ємності за допомогою витяжки.
Саморозігрів матеріалу призводить до спікання матеріалу в єдиний клубок, що призводить до стрибка споживаної потужності електродвигуном, в цей час в ємність подається 0,3-0,4 л води (шокова вода), яка різко охолоджує матеріал, випаровуючись при цьому, матеріал згортається в окатиші розміром 3-8 мм – агломерат. Після закінчення видалення пара, відкривають; шибер в лоток. Вивантаження готового продукту відбувається за рахунок центробіжних сил, створюваних планками з ножами.
Наші контакти