Сахара

виробник обладнання для переробки вторинної ПВХ сировини і виготовлення полімерпіщаної черепиці та плитки

Про компанію

Полімер-піщана черепиця є хорошим матеріалом для будівництва і покриття покрівлі, мають цікаву історію в сучасному будівництві. З 2006 року ми пропонуємо в Україні власні розробки покрівельних матеріалів із пластику. Допомагаємо діловим людям уточнити важливі моменти – щоб дах, не поїхав в прямому і переносному сенсі. Устаткування можна використовувати для переробки пластиків і виробництва якісних будівельних матеріалів. Такий підхід дає можливість покрівлі служити довгі роки, а Вам і Вашому бізнесу процвітати навіть в кризу.

Згодом ми значно вдосконалили і обладнання і технологію виробництва полімерпіщаної черепиці, а клієнти/покупці знайшли нові принади при роботі на добротному обладнанні.

У 2019 зовсім інші вимоги ринку PVS, ніж 2006 році, коли ми стартували на покрівельному і машинобудівному ринку. Зараз при таких валютних ризиках багато західних і американських, і навіть китайських компаній, які стали не конкурентні за ціною з українськими і російськими виробниками обладнання для виробництва полімерних виробів і покрівельних матеріалів.

Наші переваги

Сучасне обладнання

В обладнанні використовуються новітні технології та стандарти, які відповідають всім сучасним (на 2020 рік) європейським вимогам.

Співвідношення ціни і якості

На ринку є дешевші установки, але вони виробляються в Китаї і на дистанції в 3 роки і більше, взагалі не можуть з нами конкурувати. У нас мінімальне відпрацювання при повному завантаженні 10 років до кап. ремонту одного з вузлів.

Мінімум браку і відходів

Наше обладнання виробляє значно менше браку і відходів в порівнянні з виробниками РФ і Китаю, що дозволяє ще швидше окупити інвестиції в це обладнання.

Наше обладнання

Сушарка
для піску

Термошнекова
машина

Прес
гідравлічний

Пресформи

Наші контакти

  • м. Звенигородка, вул. Маслозаводська, 12Ж
  • +38 067 642 19 00
  • caxapa.com.ua@gmail.com